Версiя для друку

Інформація про виконання Вищою кваліфікаційною комісією суддів України Закону України «Про доступ до публічної інформації» (липень 2019)

За липень 2019 року до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України надійшло 59 (32 повторних)  запити на інформацію в порядку, передбаченому Законом України «Про доступ до публічної інформації». Засобами поштового зв’язку отримано 13 запитів, один запит подано телефоном, решта – надійшли електронною поштою.

Із вказаної кількості запитів за трьома запитами строк надання відповіді продовжено на 20 робочих днів на підставі частини четвертої статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», решту опрацьовано в порядку, визначеному Законом України «Про доступ до публічної інформації».

Запитувачі, зокрема, зверталися з проханням надати інформацію щодо результатів проходження кваліфікаційного оцінювання суддями, порядку формування і ведення суддівського досьє (досьє кандидата на посаду судді), наявності чи відсутності в Комісії відомостей про складення суддями присяги,
про кількість посад суддів, в тому числі вакантних, кількість судів, які не здійснюють правосуддя, стосовно надання рішень Комісії, а також з окремих питань роботи Комісії.

Окрім того, сектором  з питань доступу до публічної інформації, прийому  та звернень громадян секретаріату Комісії задоволено 573 усних запитів на інформацію (271 – під час особистого прийому, 302 – телефоном).

Перейти на початок