Версiя для друку

Інформація про виконання Вищою кваліфікаційною комісією суддів України Закону України «Про доступ до публічної інформації» (лютий 2020)

За лютий 2020 року до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України надійшло 14 (7 повторних) запитів на інформацію в порядку, передбаченому Законом України «Про доступ до публічної інформації». Засобами поштового зв’язку отримано 6 запитів, решта – надійшли електронною поштою. Усі запити опрацьовано в порядку, визначеному Законом України «Про доступ до публічної інформації».

Запитувачі, серед іншого, зверталися з проханням надати інформацію щодо кількості посад суддів, зокрема вакантних, у місцевих, апеляційних, вищих спеціалізованих судах, касаційних судах Верховного Суду, результатів проходження кваліфікаційного оцінювання суддями, наявності чи відсутності в суддівських досьє певних документів, стажу роботи на посаді окремих суддів, стосовно надання копій документів, а також з інших питань роботи Комісії.

Окрім того, сектором  з питань доступу до публічної інформації, прийому  та звернень громадян секретаріату Комісії задоволено 116 усних запитів на інформацію (57 – під час особистого прийому, 59 – телефоном).

Перейти на початок