Версiя для друку

Інформація про виконання Вищою кваліфікаційною комісією суддів України Закону України «Про доступ до публічної інформації» (травень 2019)

За травень 2019 року до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України надійшло 59 (33 повторних)  запитів на інформацію в порядку, передбаченому Законом України «Про доступ до публічної інформації». Засобами поштового зв’язку отримано 15 запитів, два запити подано на особистому прийомі, решта – надійшли електронною поштою.

Із вказаної кількості запитів за вісьмома запитами строк надання відповіді продовжено на 20 робочих днів на підставі частини четвертої статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», решта  опрацьована в порядку, визначеному Законом України «Про доступ до публічної інформації».

Запитувачі, зокрема, зверталися з проханням надати інформацію щодо порядку проведення  кваліфікаційного оцінювання, формування і ведення суддівського досьє (досьє кандидата на посаду судді), стосовно надання рішень Комісії, відомостей про результати розгляду повідомлень щодо інформації, яка може свідчити про недостовірність (в тому числі неповноту) відомостей або тверджень, вказаних суддею в декларації родинних зв’язків судді та декларації доброчесності судді, а також з окремих питань роботи Комісії.

Окрім того, сектором  з питань доступу до публічної інформації, прийому  та звернень громадян задоволено 637 усних запити на інформацію: 345 – під час особистого прийому; 292 – телефоном).

Перейти на початок