Версiя для друку

Інформація про виконання Вищою кваліфікаційною комісією суддів України Закону України «Про доступ до публічної інформації» (жовтень 2019)

За жовтень 2019 року до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України надійшло 50 (22 повторних) запитів на інформацію в порядку, передбаченому Законом України «Про доступ до публічної інформації». Засобами поштового зв’язку отримано 12 запитів, три запити подано на особистому прийомі, решта – надійшли електронною поштою. Усі запити опрацьовано в порядку, визначеному Законом України «Про доступ до публічної інформації».

Запитувачі, зокрема, зверталися з проханням надати інформацію щодо результатів проходження кваліфікаційного оцінювання суддями, стадії, на яких перебувають конкурси на зайняття вакантних посад суддів (до місцевого суду, до Вищого суду з питань інтелектуальної власності), порядку формування і ведення суддівського досьє (досьє кандидата на посаду судді), наявності чи відсутності в Комісії відомостей про складення суддями присяги, про кількість посад суддів, в тому числі вакантних, кількість судів, які не здійснюють правосуддя, стосовно надання рішень Комісії, а також з окремих питань роботи Комісії.

Окрім того, сектором  з питань доступу до публічної інформації, прийому  та звернень громадян секретаріату Комісії задоволено 602 усних запитів на інформацію (263 – під час особистого прийому, 339 – телефоном).

Перейти на початок