Версiя для друку

Комісія відсторонила Сергія Вовка від посади судді

Комісія відсторонила Сергія Вовка від посади судді

01 липня 2016 року на засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України прийнято рішення продовжити строк відсторонення Вовка С.В. від посади судді.

Так, на підставі клопотання Генерального прокурора України Комісія продовжила на один місяць строк відсторонення Вовка Сергія Володимировича від посади судді Печерського районного суду міста Києва у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

Розгляд клопотання про відсторонення Лазюка Сергія Володимировича від посади судді Дзержинського районного суду міста Харкова Комісією відкладено.

Довідково.

Суддя Вовк С.В.

Рішенням Комісії від 04 квітня 2016 року Вовка С.В. відсторонено від посади судді Печерського районного суду міста Києва строком на два місяці, рішенням Комісії від 03 червня 2016 року строк відсторонення продовжено на один місяць.

Суддя Вовк С.В. обвинувачується у вчиненні злочину, передбаченого частиною другою статті 375 Кримінального кодексу України, – постановлення завідомо неправосудного рішення.

Суддя Лазюк С.В.

Суддя Лазюк С.В. обвинувачується у вчиненні злочину, передбаченого частиною третьою статті 368 Кримінального кодексу України, а саме в одержанні службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданої влади, поєднаному з вимаганням неправомірної вигоди.

Вci новини
Перейти на початок