Версiя для друку

Оголошення про дату і місце проведення з’їзду суддів України та початок прийняття документів від кандидатів на посаду члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України

Оголошення про дату і місце проведення з’їзду суддів України  та початок прийняття документів від кандидатів на посаду члена  Вищої кваліфікаційної комісії суддів України

ХVII позачерговий з’їзд суддів України, на якому буде обрано 

двох членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, відбудеться
29–30 жовтня 2019 року.

Відповідно до статті 95 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» секретаріат  Вищої кваліфікаційної комісії суддів України оголошує про початок прийняття документів від кандидатів на посаду члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України з’їздом суддів України.

Згідно з рішеннями Ради суддів України від 21 червня 2019 року № 28 та від 02 серпня 2019 року № 43, які надійшли до Комісії 09 вересня 2019 року, проведення ХVII позачергового з’їзду суддів України  призначено на 29–30 жовтня 2019 року. До порядку денного з’їзду включено питання про обрання двох членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Місце проведення з’їзду – конгрес-хол готелю «Президент» за адресою: м. Київ, вул. Госпітальна, 12.

Документи від кандидатів приймаються секретаріатом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (у холі будівлі Комісії розміщено відповідну скриньку) за адресою: м. Київ, вул. Генерала Шаповала, 9, з понеділка до четверга з 9 год 00 хв до 18 год 00 хв, у п’ятницю – з 9 год 00 хв до 16 год 45 хв, в останній день – 28 вересня 2019 року, з 9 год 00 хв до 24 год 00 хв.

Повний перелік вимог до кандидатів на посаду члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, а також обмеження щодо членства в Комісії  визначено статтями 94 і 95 Закону України «Про судоустрій і статус суддів». Зі зразками окремих документів, які потрібно подати до секретаріату Комісії, можна ознайомитися на офіційному вебсайті Комісії в розділі «Інформація для кандидатів до складу ВККСУ». Перелік кандидатів на посаду члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та інформація про них оприлюднюватиметься в розділі «Кандидати до складу ВККСУ».

Просимо кандидатів вказувати додатково особисту електронну пошту (наприклад, в автобіографії).  

Вci новини
Перейти на початок