Версiя для друку

Відбулася щомісячна зустріч донорів та виконавців проектів міжнародної допомоги

Відбулася щомісячна зустріч донорів та виконавців проектів міжнародної допомоги

6 квітня 2016 року представники Вищої кваліфікаційної комісії суддів України взяли участь у черговій зустрічі донорів та виконавців проектів\програм у галузі верховенства права, яку було організовано Проектом USAID «Справедливе правосуддя».

На заході були присутні представники Верховного Суду України, Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, Державної судової адміністрації України, Національної школи суддів України, Національної асоціації адвокатів України, громадської організації «Німецько-український правознавчий діалог», Української Гельсінської Спілки з прав людини, Посольства США в Україні, Консультативної Місії Європейського Союзу, Координатора проектів ОБСЄ в Україні, Міжнародної організації з розвитку права, Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні», Проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», українсько-канадського Проекту «Освіта суддів для економічного розвитку».

Із доповіддю виступила Інна Совсун, перший заступник Міністра освіти і науки України. Пані Совсун розповіла про напрацювання Міністерства освіти і науки України щодо покращення якості юридичної освіти, зокрема про реалізацію за підтримки Проекту USAID «Справедливе правосуддя» та Координатора проектів ОБСЄ в Україні пілотного проекту із зовнішнього незалежного оцінювання при вступі на магістратуру за спеціальністю «Право». Також перший заступник Міністра Інна Совсун поінформувала про позицію МОН України щодо реформи юридичної освіти, включаючи питання структури та стандартів юридичної освіти в Україні.

Наприкінці зустрічі учасники обмінялися новинами про поточну та заплановану діяльність у сфері зміцнення верховенства права.

Довідково:

Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя» працює в Україні з жовтня 2011 року на підтримку судової реформи.

Мета проекту – сприяти утвердженню верховенства права в Україні шляхом зміцнення суддівської незалежності, підвищення рівня прозорості та підзвітності судової системи, підвищення рівня обізнаності громадян із діяльністю судової влади задля зростання довіри суспільства до неї.

Завданнями проекту є сприяння гармонізації національної нормативно-правової бази щодо впровадження судової реформи з європейськими та міжнародними стандартами у сфері підзвітності та незалежності судової влади, проведенню конституційної реформи, підвищенню рівня прозорості та підзвітності в діяльності ключових судових установ, вдосконаленню професіоналізму та ефективності в діяльності судової системи України, модернізації юридичної освіти, посиленню ролі громадських організацій у здійсненні моніторингу та підтримці судової реформи, реалізації Законів України «Про очищення влади» та «Про відновлення довіри до судової влади в Україні».

Вci новини
Перейти на початок