Версiя для друку

Робоча зустріч Голови Комісії з директором Національного суддівського інституту Канади

Робоча зустріч Голови Комісії з директором Національного суддівського інституту Канади

4 вересня 2015 року відбулась робоча зустріч Голови Комісії Сергія Козьякова з директором Національного суддівського інституту Канади Адель Кент.

В обговорені подальшої співпраці між Комісією та Національним суддівським інститутом Канади також взяли участь Бренда Каппер, директор Групи міжнародного співробітництва, Дональд Чіассон, директор з правових та освітніх питань Групи міжнародного співробітництва, Ігор Осика, менеджер Проекту «Освіта суддів – для економічного розвитку» в Україні, Андрій Василенко, член Комісії та Поліна Казакевич, начальник відділу міжнародного співробітництва.

Сергій Козьяков поінформував канадських колег про зміни, які відбуваються в українському законодавстві, та роботу Комісії, пов’язану з підготовкою до проведення первинного кваліфікаційного оцінювання суддів.

Співрозмовники також обмінялися думками щодо майбутніх напрямів співпраці Комісії та Національного суддівського інституту Канади, зокрема у рамках нового українсько-канадського проекту з питань судової реформи.

Перейти на початок