X

Перелік питань засідання Вищої кваліфікаційної комісії суддів України у складі колегії 05 вересня 2023 року

ЗАСІДАННЯ

Вищої кваліфікаційної комісії суддів України

у складі колегії

Дата проведення: 05 вересня 2023 року

Місце проведення: м. Київ, вул. Генерала Шаповала, 9

Початок засідання: о 13 год 00 хв

Склад колегії: Гацелюк В.О., Коліуш О.Л., Мельник Р.І.

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ

1. Про розгляд повідомлення Козачка М.В. щодо інформації, яка може свідчити про недостовірність (у тому числі неповноту) тверджень, указаних суддею Апеляційного суду Житомирської області Трояновською Галиною Сергіївною (нині суддя Житомирського апеляційного суду) у декларації доброчесності судді за 2015 – 2018 роки.

(доповідач – член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Гацелюк В.О.)

2. Про розгляд повідомлення громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «Автомайдан» щодо інформації, яка може свідчити про недостовірність (у тому числі неповноту) тверджень, указаних суддею Апеляційного суду Чернівецької області Кифлюком Володимиром Федоровичем (нині суддя Чернівецького апеляційного суду) у декларації доброчесності судді за 2015 – 2017 роки.

(доповідач – член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Коліуш О.Л.)

3. Про розгляд повідомлення Маселка Р.А. щодо інформації, яка може свідчити про недостовірність (у тому числі неповноту) тверджень, указаних суддею Шевченківського районного суду міста Києва Пономаренко Наталією Василівною у декларації доброчесності судді за 2016 – 2017 роки.

(доповідач – член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Коліуш О.Л.)

4. Про розгляд повідомлення Маселка Р.А. щодо інформації, яка може свідчити про недостовірність (у тому числі неповноту) тверджень, указаних суддею Шевченківського районного суду міста Києва Мальцевим Дмитром Олександровичем у декларації доброчесності судді за 2016 – 2017 роки.

(доповідач – член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Коліуш О.Л.)

5. Про розгляд повідомлення Смалюка Р.В. щодо інформації, яка може свідчити про недостовірність (у тому числі неповноту) тверджень, указаних суддею Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду Головко Оленою Володимирівною (нині суддя Третього апеляційного адміністративного суду) у декларації доброчесності судді за 2017 рік.

(доповідач – член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Мельник Р.І.)