Версiя для друку

Голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Ігор Самсін зустрівся з Головою Представництва Європейського Союзу в Україні Яном Томбінським

4 березня 2013 року у приміщенні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України відбулася офіційна зустріч Голови Комісії Ігоря Самсіна з Послом, Головою Представництва Європейського Союзу в Україні Яном Томбінським.

У зустрічі також взяли участь секретар Комісії Анатолій Марцинкевич, керівник сектору юстиції та правосуддя Представництва Європейського Союзу в Україні Андрій Співак та начальник відділу міжнародного співробітництва секретаріату Комісії Поліна Казакевич.

Учасниками зустрічі було обговорено низку основоположних документів, підписаних між Європейським Союзом та Україною, зокрема Спільну заяву від 26 лютого 2013 року за результатами проведення XVI саміту «Європейський Союз – Україна», що відбувся 25 лютого 2013 року у Брюселі.

Голова Комісії І. Самсін ознайомив Посла Я. Томбінського з основними повноваженнями Комісії та перспективами її діяльності.

«XVI саміт «Європейський Союз – Україна» є визначальною подією на етапі становлення відносин між нашою державою та Європейським Союзом, підтвердженням прагнення підписати вже парафовану Угоду про асоціацію між Україною та Європейським Союзом», – зазначив Ігор Самсін.

Ян Томбінський відзначив важливу роль Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та Національної школи суддів України у процесі здійснення судової реформи, утвердженні європейських цінностей в українському правосудді.

Нагадаємо, що головні завдання Представництва Європейського Союзу в Україні це:

  • сприяти політичним та економічним зв’язкам між Україною та Європейським Союзом шляхом підтримання ефективного діалогу з урядовими установами та підвищення поінформованості про Європейський Союз, його установи та програми;
  • відстежувати впровадження Угоди про партнерство та співробітництво між Україною та ЄС;
  • інформувати громадськість щодо розвитку Європейського Союзу, роз’яснювати та відстоювати окремі аспекти політики ЄС;
  • брати участь у впровадженні програм зовнішньої допомоги Європейського Союзу.
Перейти на початок