Версiя для друку

Робоча зустріч у рамках співпраці між Комісією та Проектом USAID «Справедливе правосуддя»

27 травня 2015 року відбулася робоча зустріч, на якій обговорювалось виконання плану заходів у рамках співпраці між Комісією та Проектом USAID «Справедливе правосуддя».

У заході взяли участь керівник Проекту Д. Вон, Глава секретаріату Комісії О. Пономаренко, а також радники з правових питань Проекту та керівники структурних підрозділів Комісії.

Як зазначила під час зустрічі О. Пономаренко, важливим є те, що Проект підтримує Комісію у питаннях технічного забезпечення та автоматизації робочих процесів і надає експертну допомогу. Зважаючи на зміни у законодавстві, корисними є зауваження експертів щодо розробки нового Регламенту Комісії.

Під час зустрічі було обговорено низку важливих питань щодо вдосконалення внутрішніх процедур Комісії. Це стосувалось автоматизації проведення кваліфікаційного іспиту та кваліфікаційного оцінювання суддів. Проект забезпечить Комісію обладнанням для двох медіа-класів, де проводитимуться іспити для суддів в автоматизованому режимі.

Співпраця між сторонами відбувається і в питаннях дисциплінарної практики. За підтримки Проекту готується посібник для інспекторів Комісії. Також розробляються дві програми для підвищення кваліфікації і навчання інспекторів.

Д. Вон поінформував, що Проект готовий і надалі співпрацювати з Комісією щодо розробки положення про проведення оцінювання суддів, тестових запитань, пов’язаних з психологічними ситуаціями, в які потрапляють судді, та морально-етичними аспектами. Як наголошувалося, Комісія зацікавлена у співпраці з експертом-тестологом Проекту в питанні підготовки психологічних тестів для кандидатів на посаду судді.

Перейти на початок