Версiя для друку

Зустріч Голови Комісії з делегацією Міжнародної організації з розвитку права (IDLO)

5 березня 2015 року відбулася зустріч Голови Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Сергія Козьякова з делегацією Міжнародної організації з розвитку права (IDLO) на чолі зі спеціальним посланцем доктором Вільямом Патоном.

Зокрема, участь у зустрічі взяли радник Голови Комісії на громадських засадах Андрій Василенко, начальник відділу міжнародного співробітництва секретаріату Комісії Поліна Казакевич та представники Міжнародної організації з розвитку права (IDLO) – радник з правових питань в Україні Сергій Шкляр та спеціаліст з реформування системи правосуддя Моніка Мартінес.

Доктор В.Патон ознайомив присутніх з основними напрямами діяльності IDLO. Зокрема, наголосив, що Міжнародна організація з розвитку права має багатий досвід роботи у країнах, що переживають військові конфлікти. Він зауважив, що організація розширює свою діяльність у країнах, де встановлюється демократія та розвивається економіка. Також пан Патон повідомив, що IDLO розглядає співпрацю з Вищою кваліфікаційною комісією суддів України як один з ключових напрямів діяльності організації в Україні.

У свою чергу Голова Комісії розповів європейським колегам про діяльність Комісії. Наголосив на тому, що з набранням чинності новим Законом України «Про судоустрій та статус суддів» відбудуться принципові зміни у роботі Комісії та судовій системі в цілому.

Сторони домовились розглянути пріоритетні напрями співпраці.

Нагадаємо, IDLO – єдина міжнародна міжурядова організація, що має винятковий мандат на зміцнення принципу законності. ЇЇ мета – прискорювати соціальні перетворення на національному та місцевому рівнях. IDLO володіє багаторічним успішним досвідом реалізації проектів, спрямованих на просування принципу верховенства права. Організація співпрацює з урядами десятків держав та ініціює проекти в усьому світі.

Перейти на початок