Версiя для друку

Канадська делегація відвідала Вищу кваліфікаційну комісію суддів України

Канадська делегація відвідала Вищу кваліфікаційну комісію суддів України

31 січня 2013 року на запрошення Ігоря Самсіна в Комісії з ознайомчим візитом побували іноземні партнери українсько-канадського Проекту «Освіта суддів – для економічного розвитку».

Даний проект, реалізація якого відбуватиметься впродовж цього року, фінансується Канадським агентством з міжнародного розвитку (CIDA) та реалізовується Національним інститутом суддів Канади спільно із Офісом Уповноваженого з федеральних судових справ Канади. Нагадаємо, що з української сторони партнерами проекту є Вища кваліфікаційна комісія суддів України та Національна школа суддів України.

Ознайомитись з роботою структурних підрозділів Комісії завітали: Дональд Чейссон – директор із юридичних та освітніх питань, Національний інститут суддів Канади; Діана Симкович – керівник проекту, Група міжнародного співробітництва; Адель Кент – суддя Вищого суду першої інстанції провінції Альберта та Олександр Баранюк – координатор проекту.

Голова Комісії Ігор Самсін подякував гостям за можливість реалізації спільного українсько-канадського проекту та висловив надію на подальшу плідну співпрацю. Також під час зустрічі було обговорено подальші кроки у рамках Проекту «Освіта суддів – для економічного розвитку». Канадські гості змогли оглянути нове приміщення Комісії та потрапити на засідання, яке відбувалось у цей день.

Перейти на початок