Версiя для друку

Робоча зустріч керівництва Комісії з партнерами українсько-канадського проекту «Освіта суддів – для економічного розвитку»

Робоча зустріч керівництва Комісії з партнерами українсько-канадського проекту «Освіта суддів – для економічного розвитку»

14 травня 2013 року в приміщенні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України відбулася робоча зустріч партнерів українсько-канадського проекту «Освіта суддів – для економічного розвитку».

Учасники обговорили процес імплементації проекту та план роботи. Вища кваліфікаційна комісія суддів України та Національна школа суддів України позитивно оцінили звіт з напрямів організаційних потреб НШСУ, який підготував Національний інститут суддів Канади.

«Ми позитивно сприймаємо даний звіт. Одне з основних питань для нас – це підтримка напряму дистанційного навчання. Я вважаю, за ці 5 років, що триватиме проект, ми зможемо впровадити якісне дистанційне навчання», –зазначив Голова Комісії Ігор Самсін.

Тимчасово виконуюча обов’язки ректора Національної школи суддів України Наталія Шукліна нагадала присутнім, що школа вже має досвід дистанційного навчання, адже провела апробацію двох навчальних курсів.

І. Самсін підкреслив важливість таких тем, як методологія тлумачення правових актів і суддівська етика. «Якщо суддя порушив правила суддівської етики, він повинен це не просто усвідомити і визнати, але й відразу приступити до дистанційного навчання, аби в подальшому не припускатися подібних помилок».

Звіт, який підготував Національний інститут суддів Канади, сформульовано на основі власного досвіду та підтримки інших установ професійної підготовки суддів в усьому світі. «Модель дистанційного навчання є досить простою і не потребує великих затрат. Ми розуміємо потреби НШСУ і готові допомогти у вирішенні цього питання», – сказав Головний директор Національного інституту суддів Канади Джордж Томсон.

У свою чергу Ігор Самсін наголосив на тому, що співпраця між Україною і Канадою матиме важливе значення не лише для Комісії, але й загалом для суддівської системи нашої країни.

Перейти на початок