Версiя для друку

Зустріч у Львівському регіональному відділені Національної школи суддів України

Зустріч у Львівському регіональному відділені Національної школи суддів України

6 липня 2012 року Голова Комісії Ігор Самсін в рамках Проекту «Професійна підготовка суддів – для економічного зростання» спільно з директором з правових та освітніх питань Національного суддівського інституту Канади Дональдом Чіассоном, суддею Апеляційного суду провінції Онтаріо, провідним суддею Проекту Марком Розенбергом, проректором з науково-дослідної роботи Національної школи суддів України Наталією Шукліною та проректором по забезпеченню організаційної роботи Національної школи суддів України Володимиром Мазурком провів зустріч з керівництвом регіонального відділення Національної школи суддів України у м. Львові.

Ігор Самсін привітав учасників робочої зустрічі у старовинному м. Львові, подякував канадським колегам за їх увагу до розвитку регіональних відділень школи.

Участь у зустрічі також взяли начальник ТУ ДСА України в Львівській області Юлія Попович, Голова Львівського окружного адміністративного суду Віталій Тертичний, заступник Голови апеляційного господарського суду Михайло Юркевич та судді апеляційного господарського суду, які є постійними викладачами в регіональному відділенні Національної школи суддів у м. Львові.

Директор Львівського регіонального відділення Національної школи суддів Людмила Слюсар звернула увагу на різницю кількості слухачів регіонального відділення останнім часом. Так, у 2011 році – 712, а за перше півріччя 2012 року – 957 слухачів, з них 126 суддів, призначених вперше та 96 суддів, обраних безстроково.

У ході зустрічі директор з правових та освітніх питань Національного суддівського інституту Канади Дональд Чіассон презентував Проект «Професійна підготовка суддів – для економічного зростання», зазначивши, що цей  проект розрахований на п’ять років та фінансується Канадською агенцією з міжнародного розвитку. Виконавцем Проекту з боку Канади є Національний суддівський інститут у партнерстві з Канадським Управлінням Уповноваженого з федеральних судових питань.

Заступник Голови апеляційного господарського суду Михайло Юркевич звернув увагу колег на активну співпрацю з регіональним відділенням та надію на покращення матеріально-технічної бази суду з метою розширення можливостей для навчання.

У свою чергу начальник ТУ ДСА України в Львівській області Юлія Попович розповіла про співпрацю з регіональним відділенням та про підтримку в організації навчання.

Підсумовуючи результати зустрічі, учасники погодились з тим, що належний процес навчання суддів потребує відповідного фінансування як для оплати праці суддів – лекторів, відшкодування витрат суддям, що навчаються у регіональних відділеннях, так і для забезпечення належної матеріально – технічної бази.

Після обіду планується проведення зустрічі з деканом юридичного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка Андрієм Бойко.

Перейти на початок